Пересувні щоглові підйомники REES GTWY1

Пересувні щоглові підйомники REES, серії GTWY1 компактні і легкі у використанні, що робить їх найпершим кандидатом при виборі підйомника для виконання самих різноманітних робіт. Одна людина може легко налагодити їх і приступити до роботи на висоті протягом декількох хвилин.

Завантаження і вивантаження підйомника даної серії не потребує будь-яких зусиль, і виконується силами однієї людини, що максимально спрощує переміщення пересувного підйомника REES на об’єкт.

Пересувні підйомники REES GTWY1 дозволяють виконувати майже будь-які роботи, що вимагають підйому до об’єкта роботи, незалежно від того, чи є на майданчику електроживлення. Підйомники REES ідеально підходять для роботи в зонах з покриттям підлоги, що витримує тільки невелике навантаження, таких як лікарні, школи, спортивні зали і театри. Моделі серії GTWY1 – легкі, максимально оптимізовані для перевезення в фургонах та причепах і для роботи на чутливих підлогах, ідеально підходять для обслуговування промислового обладнання, установки систем опалення, вентиляції та кондиціонування торгових центрів. Також всі телескопічні підйомники REES оснащені 4 стабілізаторами для підвищення надійності при роботі на висоті.

Основні переваги:

  • Невелика вага і малі габаритні розміри, дозволяють переміщати підйомник в ліфті
  • Легка конструкція дозволяє використовувати персональний підйомник на делікатних і тендітних покриттях, таких як плитка, килими, паркет
  • Невеликі габаритні розміри, дозволяють перевозити підйомник в не великому авто або причепі
  • Для транспортування і використання підйомника серії REES GTWY1 достатньо однієї людини
Характеристики

Грузоподъемность

150 кг

Рабочая высота

14 м

Тип питания

Электрика
  • Характеристики
  • Видео
  • Преимущества

Характеристики

Видео

Преимущества

Поддержка

По любым вопросам
обращайтесь к нашим консультантам

+380 (66) 283-01-43